Financovanie

Rýchlo, pohodlne a bezproblémovo

Na začiatok vám stačí len 10 % z kúpnej ceny bytu. Zvyšok uhradíte až tesne pred nasťahovaním, po podpise kúpnej zmluvy. Prestížne bývanie je dostupnejšie, ako ste si kedy mysleli.

Prostredníctvom exkluzívneho predajcu, maklérskej kancelárie PonukaByvania.sk, vám pomôžeme s celým procesom kúpy bytu – od výberu najvýhodnejšej hypotéky, cez kompletný právny servis, až po vyriešenie všetkých administratívnych záležitostí.
 1. Rezervačná zmluva

  Vyberte si svoj byt a rezervujte ho rezervačnou zmluvou. Súčasťou rezervačnej zmluvy je zloženie rezervačného poplatku vo výške 2 000 EUR, ktorý treba uhradiť do troch pracovných dní.
 2. Zmluva o budúcej zmluve

  Ďalším krokom je uzatvorenie Zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, ktorá sa podpisuje do 15 pracovných dní od podpisu Rezervačnej zmluvy. Do 3 pracovných dní po jej  podpise sa uhrádza 10 % z kúpnej ceny bytu.
 3. Kúpna zmluva

  Kúpna zmluva sa podpisuje po skolaudovaní novostavby a zapísaní bytov do listu vlastníctva na katastri. Až do tohto momentu nič viac neplatíte.
 4. Úhrada ceny bytu

  Spôsob úhrady ceny bytu si dohodnete v kúpnej zmluve. Až po jej podpise zaplatíte zvyšných 90 % z ceny bytu a byt je váš.
 5. Preberanie bytu

  Byt je pripravený, stačí si ho len prevziať.
 6.  Sťahujete sa!

VÝHODNÁ PONUKA HYPOTÉKY

100 % financovanie a výhodný úrok len pre kúpu bytu v rezidencie Grand Koliba.

Využite možnosť prefinancovania kúpy bytu hypotekárnym úverom s garanciou výšky úveru až do 100% z ceny bytu a s úrokom o 0,2% nižším, ako by ste získali na kúpu bytu v inom projekte. Podrobné informácie získate u nášho hypotekárneho špecialistu.

V prípade záujmu o hypotekárny úver skoordinujeme celý proces vybavenia hypotéky bezplatne. Obráťte sa na nás a dozviete sa, aké sú možnosti.

Volajte 0918 50 50 50.

vub     csob     slsp     tatrabanka