Novinky

Balkóny bytov dostali presklené zábradlia

Práce v bytoch prebiehajú nielen v interiéroch, ale dokončujú sa aj balkóny. K už osadeným veľkoformátovým hliníkovým oknám, ktoré sú väčšinou od podlahy až po strop, pribudli balkónové zábradlia, ktoré vytvorili atraktívne presklené steny.
Čítaj ďalej

Prístupová cesta k rezidenciám je pred dokončením

Realizácia prístupovej cesty k rezidenciám Grand Koliba, spoločne s vybudovanými potrebnými inžinierskymi sieťami, chodníkom a verejným osvetlením, prebieha v spolupráci so skúseným subdodávaľom a je pred dokončením. Kolaudácia komunikácie je plánovaná na apríl 2019.
Čítaj ďalej

Anketa Vyberte si ihrisko má jasného víťaza

Hlasovanie je na konci! Ďakujeme za všetky vaše hlasy získané v ankete Vyberte si ihrisko! Anketa sa tešila vašej pozornosti. Svedčí o tom dlhý zoznam hlasujúcich, ktorí iniciatívu a možnosť výberu štýlu jedného z troch detských ihrísk s nadšením privítali.
Čítaj ďalej

Sme prvý rezidenčný projekt na Slovensku, ktorý ponúka najmodernejší spôsob stropného chladenia a kúrenia s podlahovým kúrením

Myslíme na spotrebu vašich energií! Dajte zbohom energeticky náročnej a hlučnej klimatizácii. Váš byt síce ochladí, no víri prach a spôsobuje nepríjemný prievan, ktoré zapríčiňujú zdravotné problémy. Rozlúčte sa s nevzhľadnými radiátormi, ktoré nielen uberajú z obytného priestoru, no nedokážu miestnosť vykúriť rovnomerne.
Čítaj ďalej

BYŤ PRVÝ SA OPLATÍ!

V projekte Grand Koliba rezidencie sme odštartovali s verejnou ponukou prvých bytov. V rámci predpredaja si už môžete rezervovať byt za uvádzacie ceny:
Čítaj ďalej