Novinky

Proces obhliadok bytov v Grand Koliba je v plnom prúde

Klienti z bytového domu „A“: „Sme unesení výhľadmi na mesto. Páčia sa nám priestranné loggie a balkóny, ktoré opticky rozširujú priestor na bývanie.“ Klienti z bytového domu „D“: „Nečakali sme, že ste s výstavbou tak ďaleko.“

Proces obhliadok bytov v Grand Koliba je v plnom prúde

Proces obhliadok bytov vo všetkých rezidenciách Grand Koliba je rozbehnutý a v niektorých sa blíži ku koncu. Teší nás, že majitelia bytov oceňujú, že práce v interiéroch bytov a bytových domov sú v podstate ukončené, čo nečakali a z obhliadky svojho bytu si odnášajú len pozitívne dojmy.

V prípade domov „C“ a „D“ sú takmer všetky obhliadky bytov absolvované. V budove „A“ je viac ako polovica bytov obhliadnutá a predpokladá sa, že budúci týždeň by sa mal proces obhliadok ukončiť. V bloku „B“ videla svoje byty už tretina majiteľov, proces obhliadok v tomto bloku bude pokračovať tento i budúci týždeň.

 

obhliadky-bytov-gk-2

 

Byt môžete preberať už dokončený Spojením renomovaných partnerov Ekoma Design, Koratex a ProCeram nachádzajúcich sa v New Living Centre sa nám podarilo pripraviť komplexnú ponuku dizajnových a interiérových riešení na jednom mieste, tak aby ste byt mali dokončený do kolaudácie.

Radi vás privítame v New Living Centre na Rožňavskej ulici v Bratislave.

   

Ak sa chcete dozvedieť viac, kontaktujte nás:
0918 50 50 50  |  info@grandkoliba.sk
www.grandkoliba.sk


« Všetky novinky