Novinky

PSJ Hydrotranzit: „Referenčným projektom na Slovensku sú rezidencie Grand Koliba“

Český realitný trh má svoju ikonu v podobe V Tower - najvyšší rezidenčný projekt v krajine. Na Slovensku si tento prívlastok získali rezidencie Grand Koliba.

PSJ Hydrotranzit: „Referenčným projektom na Slovensku sú rezidencie Grand Koliba“
Vitajte vo svete tej najvyššej kvality! Prvotriedne technologické riešenia. Kvalitné prevedenie. Garancie dlhodobej funkčnosti použitých stavebných materiálov s nadčasovými vlastnosťami či životnosťou. Toto je len malá ukážka odbornosti a technológií generálneho zhotoviteľa PSJ Hydrotranzit, a.s., generálny zhotoviteľ výstavby rezidencií Grand Koliba.
Realitný trh v Bratislave má vďaka „Grand“ bývaniu svoju premiéru. To tu naozaj ešte nebolo!Komfort najvyššej kvality zmení pohľad na bývanie. Jednou z mnohých špecialít je, že chladenie miestností je umiestnené priamo v stropnej konštrukcii. Stropný chladiaci systém nespôsobuje prievan, nevytvára hluk, nevyžaduje údržbu a umožňuje si nastaviť v miestnosti individuálnu požadovanú teplotu. Riešenie stropného chladenia a kúrenia zabudované v železobetónovom strope, spolu s podlahovým vykurovaním, má v realitách v Bratislavskom regióne svoju premiéru,“ uviedol Pavol Židek, projektový manažér PSJ Hydrotranzit, a.s.

« Všetky novinky