Novinky

POTVRDENÉ: PRÁVE NA TOTO BRATISLAVA DLHO ČAKALA!

Predaj bytov v bytovom dome „A“ láme rekordy

POTVRDENÉ: PRÁVE NA TOTO BRATISLAVA DLHO ČAKALA!

Predpredaj bytov v Grand Koliba rezidencie sa spustil len v polovici júla 2016. A už teraz láme rekordy! Niet divu. Projekt priniesol presne to, čo kupujúci v Bratislave doteraz márne hľadali. Kvalitu života, ktorá nekončí za dverami veľkorysých a prakticky riešených bytov.

Za mimoriadne krátky čas predpredaja je už záväzne rezervovaných 40 bytov z celkového počtu 54 v prvom bytovom dome “A”.

ONEDLHO ODŠTARTUJEME PREDPREDAJ AJ V DRUHOM BYTOVOM DOME “B”. BUDETE TO VEDIEŤ AKO PRVÍ!

A čo záujemcovia o bývanie v Grand Koliba rezidencie oceňujú najviac?

V prvom rade veľkorysý priestor. Veľký uzavretý a upravený areál s množstvom vonkajších relaxačných zón so zeleňou. Námestie s fontánou, detské ihriská, privátny park s možnosťami na fitness a športové aktivity. Zároveň precíznosť architektonického riešenia, s použitými modernými technológiami. A v neposlednom rade pocit ticha a bezpečia, ktoré poskytuje jedna z najprestížnejších lokalít v Bratislave. Vysoko nad mestom, s úžasnými panoramatickými výhľadmi. Bonusom, pre budúcich majiteľov bytov je aj Šeková knižka Grand Koliba rezidencie. Je pripravená v spolupráci s technologickým partnerom projektu, spoločnosťou NAY, a.s. a ponúka výrazné zľavy na tovar v Nay Elektrodomoch.

« Všetky novinky