Novinky

V Grand Koliba prebieha inštalácia informačno-orientačného systému

V rámci záverečnej etapy úprav rezidencií Grand Koliba a ich okolia sa v týchto dňoch začala inštalácia informačno-orientačného systému.

V Grand Koliba prebieha inštalácia informačno-orientačného systému

Naprojektovanie a vybudovanie komplexného informačno – orientačného systému celého  areálu a interiérov sme zverili do rúk skúseným dizajnérom, grafikom a špecialistom na výrobu i montáž označenia, ktoré sú navrhnuté na mieru pre projekt Grand Koliba.

 

Uvítacie 3D logo GRAND KOLIBA patrí medzi najexkluzívnejšie

Pri vstupnej bráne do areálu bude majiteľov i návštevníkov vítať osvetlené logo Grand Koliba vyrobené z hliníka, ktorého šírka dosahuje rozmer až 4,65 metra. Je to miesto, kde si môžu návštevníci zachytiť okamih návštevy miesta, ktoré sa stalo symbolikou bývania na najvyššom mieste na Kolibe.

 

gk-info-system-2

 

Súčasťou informačno – orientačného systému bude i označenie interiérových priestorov vo všetkých budovách, napr. označenie bytov, poschodí, podzemných priestorov a garáže. Všetky budovy budú označené zreteľným označením budov  a vchodov, ktoré uľahčia orientáciu v areáli a smerovanie k jednotlivým vchodom v rezidenciách.

 

gk-info-system-3


« Všetky novinky