Novinky

Zariaďte si váš byt v GRAND štýle a skráťte si dobu nasťahovania sa!

Vieme, že výnimočné bývanie si zaslúži aj výnimočné interiérové riešenia.

Zariaďte si váš byt v GRAND štýle a skráťte si dobu  nasťahovania sa!

Klienti Grand Koliba sa nemusia obmedzovať ponukou štandardu na vybavenie bytu, kuchynských liniek, kúpeľní, podláh či nábytku v obchodoch. Robiť kompromisy v zariaďovaní bytu a strácať nervy hľadaním tých správnych remeselníkov a dodávateľov interiérových riešení. Nič z toho naozaj nemusíte.

Spojením renomovaných partnerov Ekoma Design, Koratex a ProCeram nachádzajúcich sa v New Living Centre Bratislava sa nám, ako prvému rezidenčnému projektu na Slovensku, podarilo pripraviť pre vás komplexnú ponuku dizajnových a interiérových riešení pod jednou strechou. Na jednom mieste.

Byt môžete preberať už dokončený. Bývať môžete skôr!

Kľúčovým benefitom pre vás je možnosť využiť interiérové služby našich partnerov pod jednou strechou, vďaka ktorým si môžete skrátiť dobu nasťahovania sa o viac ako tri mesiace a byt budete preberať zariadený.

  • Vybavíte všetko naraz, pod jednou strechou a na jednom mieste. O váš byt sa postará celý rad špecialistov, ktorí vzájomne komunikujú a koordinujú všetky práce.
  • Máte možnosť získať zvýhodnené ceny od zmluvných partnerov New Living Centre –interiérového štúdia Ekoma Design, kúpeľňového štúdia ProCeram, dodávateľa podláh, parkiet a interiérových dverí Koratex.
  • Získate výhodné ceny aj od technologického partnera Grand Koliba – spoločnosti NAY na bielu techniku a na čiernu techniku.

« Všetky novinky