Projekt, na ktorý Bratislava dlho čakala

Vytvárame prestížne miesto na život v tichej a prominentnej lokalite nad mestom. Štyri nízkopodlažné bytové domy v rozľahlom a upravenom areáli s privátnym parkom. Veľká relaxačná terasa s ležadlami na opaľovanie. Multifunkčné priestory a zariadenia na vonkajšie fitness. Detské ihriská. Námestie s fontánou a vodnou plochou pre deti. A fantastické priestranné byty s terasami a záhradkami. S nádhernými výhľadmi na panorámu Bratislavy. To vám budú všetci závidieť.

Domov je miesto, kde by ste sa mali cítiť dobre. Ak nastane súlad architektonického riešenia, priestoru s výnimočnou atmosférou pre život, silných emócií a tie sa spoja do jedného, vznikne príbeh, ktorý vás chytí za srdce. Tak ako v prípade projektu Grand Koliba. Bez kompromisov.

Mgr. Art. René Kosman, architekt projektu
 

Luxusný areál

komfortná bezpečnosť
Atraktívna a prestížna lokalita nad mestom s výhľadmi na nezaplatenie. Oplotený areál s kontrolovaným vjazdom so systémom videovrátnikov, ktorý zvyšuje pocit bezpečia v areáli. Kontrola nad tým, kto vstupuje do areálu, z pohodlia domova. Jednoducho ideálne miesto na rodinný život.
moderné a príjemné bývanie
4 nízkopodlažné komorné bytové domy, každý na troch podlažiach, plus jedno ustúpené podlažie. Moderná architektúra, precízne vyhotovenie, kvalitné materiály, výborné dispozičné riešenia – to všetko tvorí dokonalé bývanie bez kompromisov.
zeleň na každom kroku
Upravený pozemok s vysokou pridanou hodnotou. Až 12 966 m2 zalesnenej a zatrávnenej plochy v celom uzavretom areáli, desiatky stromov, kríkov a záhony kvetov. Zeleň dokonca aj na strechách domov. A Malé Karpaty s lúkami, vinicami a lesnými cestičkami hneď za dverami.
relax vo vlastnom parku
Veľký privátny park s oddychovými zónami. Slnečná terasa s ležadlami s výhľadom na panorámu mesta. Priestor na grilovanie a stretávanie sa s priateľmi. Miesto na prechádzky, hry detí v prírode, piknik v tráve a posedenie na lavičkách.
námestie s vlastnou fontánou
Jedinečné srdce projektu s otvorenou vodnou plochou pre bezpečné hry detí počas horúcich letných dní. Náladové osvetlenie fontány pre romantické večerné prechádzky. Lavičky, z ktorých máte Bratislavu ako na dlani.
vybavenie areálu pre šport aj zábavu
Všetkým obyvateľom rezidencie je prístupné nadštandardné vybavenie areálu – zariadenia pre vonkajšie fitness, vyhliadková veža, veľké detské ihriská podporujúce kreativitu a zručnosť tých najmenších.
romantické zákutia
Miesta v rozsiahlom privátnom parku s lavičkami medzi záhonmi kvetov. Pokojné a tiché zóny s ničím nerušeným výhľadom na nočné mesto. A pritom v jeho vysvietených uliciach môžete byť už za dve minúty.
 

Dokonalý byt

pocit komfortu ako v rodinnom dome
Polizby s vlastným oknom, všetky izby nepriechodné, veľký otvorený priestor obývačky a kuchyne s možnosťou predelenia, praktická murovaná komora pri kuchyni, samostatné WC s umývadlom a kúpeľňa s vaňou aj sprchovým kútom … tu môžete fungovať spoločne a zároveň si každý nájde svoje súkromie.
úsporné a zdravé stropné chladenie a kúrenie kombinované s podlahovým kúrením
Toto na Slovensku unikátne riešenie znamená najvyšší komfort bývania. Pri chladení máte jemný pocit chladu bez prievanu, kúrenie je zase rovnomerné a čo najviac prirodzené ľudskému telu. Energeticky úsporné riešenie, ktoré prináša aj architektonickú voľnosť priestorov bez vykurovacích telies.
prvotriedne technologické vybavenie
Všetko pre vaše pohodlie – od architektonického riešenia až po detaily v bytoch: bytové a medzibytové priečky z akustických keramických tehál, optické rozvody pre vysokorýchlostný internet, TV a telefón v každej izbe, individuálna regulácia kúrenia a chladenia a prípravy teplej úžitkovej vody.
slnko, svetlo a neopakovateľné výhľady na mesto
Cez veľkoplošné hliníkové okná k vám prúdi svetlo a energia. Slnko a dostatok svetla si užijete v celom byte – okná od podlahy až po strop vytvárajú atraktívne presklenné steny, a to aj s tieniacimi exteriérovými žalúziami zabudovanými v každom okne. A zo svojej terasy v tichu domova pozeráte zhora na život v meste.
priestranné terasy a záhrady
Nadštandardne veľké terasy, na ktoré umiestnite pohodlné sedenie pre celú rodinu, má každý z bytov. Veľké záhrady pri prízemných bytoch. A odvšadiaľ nádherné výhľady na Bratilavu a Malé Karpaty. Mesto vám doslova leží pri nohách. Tu žijete aj vonku, nielen medzi stenami bytov.
pohodlné parkovanie
Dostatok parkovacích miest sa nachádza v suteréne bytového domu, takže z auta suchou nohou prejdete rovno do bytu. Vonkajšie státia, ktorých počet bude stačiť aj pre návštevy. A vďaka uzavretému areálu s kontrolovaným vstupom tu zaparkuje len ten, koho do areálu vpustíte.
všetko uložené a vždy po ruke
Nielen v byte. Pri každom parkovacom mieste máte v garážach aj veľkú samostatnú a murovanú pivnicu. Z auta veci uložíte rovno do pivnice alebo ich bezbariérovo uložíte do výťahu a do bytu.
12966m2
zelených plôch a parku
5min
do centra Bratislavy
70ks
lavičiek a ležadiel
10%
z kúpnej ceny na začiatku

HARMONOGRAM VÝSTAVBY

 1. 4Q/2016
  Začiatok výstavby
 2. 1Q/2017
  Terénne úpravy
 3. 3Q/2017
  Hrubá stavba
 4. 3Q/2018
  Parkové úpravy
 5. 4Q/2018
  Dokončenie výstavby

ZA PROJEKTOM STOJA VÝZNAMNÍ A SPOĽAHLIVÍ PARTNERI

Pozrieť partnerov

Dohodnite si osobné stretnutie!

Povieme vám o projekte ešte oveľa viac zaujímavých informácií, ktoré ste na webe nenašli.
Pošlite nám, prosím, svoje kontaktné údaje a my vás budeme kontaktovať.

* povinné údaje