Projekt, na ktorý Bratislava dlho čakala

Vytvárame prestížne miesto na život v tichej a prominentnej lokalite vysoko nad mestom. Štyri nízkopodlažné bytové domy v luxusnom a uzavretom privátnom areáli. Rozľahlý park s multifunkčnými detskými ihriskami a námestím s najvyššie položenou fontánou v meste. Veľká relaxačná terasa s ležadlami na opaľovanie. Zariadenia na crossfit a vonkajšie fitness. Priestranné byty s terasami alebo záhradkami. Ultranízkoenergetické bývanie triedy A1. Zdravé stropné kúrenie a chladenie v kombinácii s podlahovým kúrením, ktoré prinášame ako prví na Slovensku. Technologických predností máme oveľa viac. A k tomu neopakovateľné výhľady na panorámu Bratislavy. To vám budú všetci závidieť.

gkstamp-kurenie-chladenie gkstamp-zelen gkstamp-vecera

Všetci vám budú závidieť bývanie, aké inde v Bratislave nenájdete.

Rezidencie Grand Koliba sú výnimočné v mnohých ohľadoch. Je to vzácny súlad architektonického riešenia, priestoru s úžasnou atmosférou a najmodernejších technológií. Je to výnimočné miesto, pre výnimočných ľudí. Miesto, kde sa budete cítiť dobre

Mgr. Art. René Kosman, architekt projektu
 

Luxusný privátny areál

bezpečné miesto na život
Atraktívna a prestížna lokalita Koliba nad mestom s výhľadmi na nezaplatenie. Pocit bezbečia zvyšuje aj oplotený areál rezidencií. Vďaka systému videovrátnikov a kontrolovanému vjazdu do areálu získate vždy kontrolu nad tým, kto vstupuje do areálu. Váš privátny areál vám poskytne maximálne súkromie s množstvom priestoru na relax a hry detí v bezpečí.
vlastné oázy zelene
Upravený pozemok s vysokou pridanou hodnotou. Až 12 966 m2 zelenej plochy v celom uzavretom areáli, stovky stromov, kríkov a záhonov kvetov. Tu sa budete cítiť ako vo vlastnej luxusnej záhrade. Navyše priestranné terasy alebo záhradky ku každému bytu. A Malé Karpaty s lúkami, vinicami a lesnými cestičkami hneď za dverami.
relax v privátnom parku
Veľký privátny park s oddychovými zónami. Slnečná terasa s ležadlami a s výhľadom na panorámu Bratislavy. Kvalitný a moderný parkový mobiliár. Priestor na grilovanie a stretávanie sa s priateľmi. Miesto na prechádzky, hry detí v prírode, piknik v tráve a posedenie na lavičkách. Pokojné a tiché zóny s moderným exteriérovým hi-tech osvetlením a s ničím nerušeným výhľadom na nočné mesto. A pritom v jeho vysvietených uliciach môžete byť už za dve minúty.
námestie s fontánou
Najvyššie položená otvorená vodná plocha v Bratislave. Autorom originálnej bronzovej fontány v podobe žaby je slovenský sochár Mgr. arch. Martin Pala. Dotvára jedinečné srdce projektu. Ideálne pre trávenie času počas horúcich letných dní. Náladové osvetlenie fontány pre romantické večerné prechádzky. Lavičky v príjemnom tieni desiatok stromov. A aj odtiaľto neopakovateľný výhľad s Bratislavou ako na dlani.
vybavenie pre šport a zábavu, detské ihriská
Všetkým obyvateľom rezidencie je prístupné nadštandardné vybavenie areálu – zariadenia pre vonkajšie fitness, slnečná terasa s ležadlami na opaľovanie, veľké multifunkčné detské ihriská podporujúce kreativitu a zručnosť tých najmenších. Vďaka modernému hi-tech exteriérovému osvetleniu areálu ich môžete využívať ráno aj večer.
 

Dokonalé bývanie bez kompromisov

priestranné byty s terasami a záhradkami
Veľké izby, dostatok priestoru, praktické riešenia interiéru bez zbytočných metrov štvorcových. Obvodové, bytové aj medzibytové priečky z akustických keramických tehál pre čo najlepšie odhlučnenie miestností. Priestranná obývačka s kuchyňou, ktorá sa dá oddeliť. Kúpeľňa s vaňou aj sprchovým kútom. Samostatné WC. Šatník. Komora pri kuchyni. A ako bonus menšia praktická izba navyše, ktorá bude rásť s vami – ako pracovňa, hosťovská izba… čo si len vymyslíte. Pivnica a parkovanie v uzavretej garáži. Veľká terasa alebo záhradka v každom byte. Tu môžete fungovať spoločne a zároveň si každý nájde svoje súkromie.
najzdravší spôsob kúrenia a chladenia
Žiadne nevzhľadné radiátory, ktoré nielenže uberajú z obytných metrov štvorcových, no nedokážu miestnosť vykúriť rovnomerne. Žiadna energeticky náročná a hlučná klimatizácia, ktorá byt síce ochladí, no víri prach, spôsobuje nepríjemný prievan a s ním súvisiace zdravotné problémy. Spojenie stropného kúrenia a chladenia v kombinácii s podlahovým kúrením, s využitím tepelných čerpadiel, je tým najzdravším, no zároveň aj ekonomicky a energeticky úsporným riešením kúrenia a chladenia v bytoch. V lete je byt rovnomerne vychladený, v zime poskytne tepelný komfort, kdekoľvek v miestnosti sa nachádzate, aj s príjemným pocitom tepla od podlahy. S týmto spôsobom kúrenia a chladenia prichádzame ako prvý rezidenčný projekt na Slovensku.
okná s exteriérovými žalúziami
Veľkoformátové hliníkové okná s izolačným trojsklom s možnosťou mikroventilácie, cez ktoré prúdi svetlo a energia do celého bytu. Okná od podlahy až po strop vytvárajú atraktívne presklenné steny, a to aj s tieniacimi hliníkovými exteriérovými žalúziami zabudovanými v každom okne. Získavate to najlepšie riešenie zvukovej izolácie a úspory energií. A ako bonus nerušený výhľad z ticha domova na panorámu mesta.
prémiové technologické vybavenie
Tu máte komfortné bývanie v kategórii energetickej náročnosti A1 (ultranízkoenergetická stavba). Je výsledkom spojenia niekoľkých technológií – zdravého a energeticky nenáročného stropného kúrenia a chladenia v kombinácii s podlahovým kúrením, s využitím tepelných čerpadiel aj možností individuálnej regulácie teploty cez moderné termostaty pre každú miestnosť zvlášť. Obvodové, bytové aj medzibytové priečky z akustických keramických tehál zabezpečujú čo najlepšiu nepriezvučnosť a tepelnú izoláciu, či už pri oknách, vstupných dverách a iných častiach bytov. Veľkoformátové hliníkové okná s izolačným trojskolom a s exteriérovými žalúziami na všetky okná. K tomu si prirátajte optické rozvody pre vysokorýchlostný internet, TV a telefón v každej izbe. A to je len časť z technológií, ktoré sú znakom prémiového bývania v Grand Koliba. Navyše, máte aj kvalitný , mrazuvzdorný a prakticky bezúdržbový kompozit na terasy. Všetko v cene bytu.
pohodlné parkovanie a pivnica
Dostatok parkovacích miest sa nachádza v suteréne rezidencií, z auta prejdete suchou nohou rovno do bytu. Pri každom parkovacom mieste máte v garážach aj veľkú samostatnú a murovanú pivnicu. Z auta veci uložíte rovno do pivnice alebo ich bezbariérovo prenesiete do výťahu. Vonkajšie státia, ktorých počet bude stačiť aj pre návštevy. A vďaka uzavretému areálu s kontrolovaným vstupom tu zaparkuje len ten, koho do areálu vpustíte.
12966m2
zelených plôch a parku
5min
do centra Bratislavy
70ks
lavičiek a ležadiel
10%
z kúpnej ceny na začiatku

HARMONOGRAM VÝSTAVBY

 1. 4Q/2016
  Začiatok výstavby
 2. 1Q/2017
  Terénne úpravy
 3. 1Q/2018
  Hrubá stavba
 4. 3Q/2018
  Parkové úpravy
 5. 4Q/2018
  Dokončenie výstavby

ZA PROJEKTOM STOJA VÝZNAMNÍ A SPOĽAHLIVÍ PARTNERI

Pozrieť partnerov

Dohodnite si osobné stretnutie!

Povieme vám o projekte ešte oveľa viac zaujímavých informácií, ktoré ste na webe nenašli.
Pošlite nám, prosím, svoje kontaktné údaje a my vás budeme kontaktovať.

* povinné údaje