Lukratívna lokalita

Prominentná, tichá a bezpečná lokalita na bratislavskej Kolibe, najvyššie položený novobudovaný projekt v okolí.

Príroda na dosah

Tu ste priamo na svahu Malých Karpát, lesné cestičky začínajú pár metrov od vášho bývania.

Areál privátneho parku

Až 12 966 m2 zelene a oddychových zón v bezpečí a s výhľadom na panorámu Bratislavy.

Lukratívna lokalita

Jedna z najluxusnejších a najvyhľadávanejších lokalít v Bratislave, vysoko nad mestom, v tesnej blízkosti lesoparku Koliba,  no len niekoľko minút od centra mesta. Lepšiu adresu na bezpečné a prestížne bývanie v Bratislave by ste ťažko hľadali.  Mesto vám tu doslova leží pri nohách, a pritom v jeho rušných uliciach ste za dve minúty. Odtiaľto máte všade blízko, do lesov Malých Karpát aj ku všetkým výhodám, ktoré ponúka veľkomesto.

Príroda na dosah

Hneď za dverami bytu máte lesy a lúky Malých Karpát. Užívate si pokoj, ticho, čerstvý vzduch a vôňu stromov. Ranný beh po lesných cestičkách. Nedeľný rodinný piknik v prírode. Prechádzku po hrebeni Malých Karpát. Černice, bylinky, lesné jahody len pár metrov od domu. Jazdu na horskom bicykli po upravených cyklistických chodníčkoch. Na jeseň zbieranie hríbov. A keď napadne sneh, môžete vytiahnuť aj bežky. Nekonečné možnosti aktívneho trávenia voľného času v prírode. A to všetko začína hneď za dverami vášho bytu, z ktorého máte mesto ako na dlani…

Areál privátneho parku

Tvoríme miesto, kde vzniká dokonalá atmosféra pre rodinný život. Preto pre všetkých budujeme rozsiahly privátny park. V uzavretom a bezpečnom areáli sa budete cítiť ako vo vlastnej luxusnej záhrade. Desiatky stromov a okrasných kríkov, záhony kvetov, chodníky, lavičky, moderné osvetlenie. Veľká relaxačná terasa s výhľadom na mesto, s ležadlami na opaľovanie a posedenie s priateľmi. Multifunkčné priestory a zariadenia pre váš relax a na vonkajšie fitness. Kvalitný a moderný parkový mobiliár. Samozrejme detské ihriská, ale obrovské. A námestie s fontánou a vodnou plochou pre deti. Tu vaše bývanie nekončí za dverami bytu. Tu žijete naplno aj vonku.