Projekt, na ktorý Bratislava dlho čakala

Vytvárame prestížne miesto na život v tichej a prominentnej lokalite vysoko nad mestom. Štyri nízkopodlažné bytové domy v luxusnom a uzavretom privátnom areáli. Rozľahlý park s multifunkčnými detskými ihriskami a námestím s najvyššie položenou fontánou v meste. Veľká relaxačná terasa s ležadlami na opaľovanie. Zariadenia na crossfit a vonkajšie fitness. Priestranné byty s terasami alebo záhradkami. Ultranízkoenergetické bývanie triedy A1. Zdravé stropné kúrenie a chladenie v kombinácii s podlahovým kúrením, ktoré prinášame ako prví na Slovensku. No technologických predností máme oveľa viac. A k tomu neopakovateľné výhľady na panorámu Bratislavy. To vám budú všetci závidieť.

Rezidencie Grand Koliba sú výnimočné v mnohých ohľadoch. Je to vzácny súlad architektonického riešenia, priestoru s úžasnou atmosférou a najmodernejších technológií. Je to výnimočné miesto, pre výnimočných ľudí. Miesto, kde sa budete cítiť dobre

Mgr. Art. René Kosman, architekt projektu
 

Luxusný privátny areál

bezpečné miesto na život
To nie je len atraktívna a prestížna lokalita Koliba nad mestom s výhľadmi na nezaplatenie. Pocit bezpečia zvyšuje aj oplotený areál rezidencií. Vďaka systému videovrátnikov a kontrolovanému vjazdu máte vždy prehľad o tom, kto vstupuje do areálu. Nezáleží na tom, ako sa rozrastie celá lokalita, privátny areál vám poskytne vždy dostatok súkromia s množstvom priestoru na relax a bezpečné hry detí v exteriéri.
vlastné oázy zelene
Upravený pozemok s vysokou pridanou hodnotou. Až 12 966 m2 zalesnenej a zatrávnenej plochy v celom uzavretom areáli. Stovky stromov, kríkov a záhony kvetov. Priestranné terasy alebo záhradky ku každému bytu. A Malé Karpaty s lúkami, vinicami a lesnými cestičkami hneď za dverami. Tu sa budete vždy cítiť ako vo vlastnej luxusnej záhrade.
relax v privátnom parku
Veľký privátny park s oddychovými zónami. Slnečná terasa s ležadlami a s výhľadom na panorámu Bratislavy. Kvalitný a moderný parkový mobiliár. Priestor na grilovanie a stretávanie sa s priateľmi. Miesto na prechádzky, hry detí v prírode, piknik v tráve a posedenie na lavičkách. Pokojné a tiché zóny s moderným exteriérovým hi-tech osvetlením a s ničím nerušeným výhľadom na nočné mesto. A pritom v jeho vysvietených uliciach môžete byť už za dve minúty.
námestie s fontánou
Najvyššie položená otvorená vodná plocha v Bratislave. Autorom originálnej bronzovej fontány v podobe žaby je slovenský sochár Mgr. arch. Martin Pala. Dotvára jedinečné srdce projektu. Ideálne pre trávenie času počas horúcich letných dní. Náladové osvetlenie fontány pre romantické večerné prechádzky. Lavičky v príjemnom tieni desiatok stromov. A aj odtiaľto neopakovateľný výhľad s Bratislavou ako na dlani.
vybavenie pre šport a zábavu, detské ihriská
Všetkým obyvateľom rezidencie je prístupné nadštandardné vybavenie areálu – zariadenia pre vonkajšie fitness, slnečná terasa s ležadlami na opaľovanie, veľké multifunkčné detské ihriská podporujúce kreativitu a zručnosť tých najmenších. Vďaka modernému hi-tech exteriérovému osvetleniu areálu ich môžete využívať ráno aj večer.
 

Dokonalé bývanie bez kompromisov

priestranné byty s terasami a záhradkami
Veľké izby, dostatok priestoru, praktické riešenia interiéru bez nevyužiteľných metrov štvorcových. Obvodové, bytové aj medzibytové priečky z akustických keramických tehál pre čo najlepšie odhlučnenie miestností. Priestranná obývačka s kuchyňou, ktorá sa dá stavebne oddeliť. Kúpeľňa s vaňou aj sprchovým kútom. Samostatné WC. Šatník. Komora pri kuchyni. A ako bonus menšia praktická izba navyše, ktorá bude rásť s vami – ako pracovňa, hosťovská izba… čo si len vymyslíte. Pivnica a parkovanie v uzavretej garáži. Veľká terasa alebo záhradka v každom byte. Tu môžete fungovať spoločne a zároveň si každý člen rodiny nájde svoje súkromie.
najzdravší spôsob kúrenia a chladenia
Žiadne nevzhľadné radiátory, ktoré nielenže uberajú z obytných metrov štvorcových, no nedokážu miestnosť vykúriť rovnomerne. Žiadna energeticky náročná a hlučná klimatizácia, ktorá byt síce ochladí, no víri prach, spôsobuje nepríjemný prievan a s ním súvisiace zdravotné problémy. Spojenie stropného kúrenia a chladenia v kombinácii s podlahovým kúrením, s využitím tepelných čerpadiel, je tým najzdravším, no zároveň aj ekonomicky a energeticky úsporným riešením kúrenia a chladenia v bytoch. V lete je byt rovnomerne vychladený, v zime poskytne tepelný komfort, kdekoľvek v miestnosti sa nachádzate, aj s príjemným pocitom tepla od podlahy. S týmto systémom kúrenia a chladenia prichádzame ako prvý rezidenčný projekt na Slovensku.
okná s exteriérovými žalúziami
Veľkoformátové hliníkové okná od podlahy až po strop vytvárajú atraktívne presklené steny, cez ktoré prúdi svetlo a energia do celého bytu. Tieniace hliníkové exteriérové žalúzie zabudované v každom okne, izolačné trojsklo a možnosť mikroventilácie vám zabezpečia to najlepšie riešenie zvukovej izolácie a úspory energií. A ako bonus nerušený výhľad z ticha domova na panorámu mesta.
prémiové technologické vybavenie
V rezidenciách Grand Koliba máte komfortné bývanie v kategórii energetickej náročnosti A1 (ultranízkoenergetická stavba). Je výsledkom spojenia niekoľkých špičkových technológií. Stropné kúrenie a chladenie v kombinácii s podlahovým kúrením, s využitím tepelných čerpadiel, s možnosťou individuálnej regulácie teploty pre každú miestnosť zvlášť, je zdravé, ekonomicky a najmä energeticky nenáročné. Obvodové, bytové aj medzibytové priečky z akustických keramických tehál zabezpečujú čo najlepšiu nepriezvučnosť a tepelnú izoláciu pri oknách, vstupných dverách, ale aj vo všetkých ostatných častiach bytov. Veľkoformátové hliníkové okná s izolačným trojsklom, mikroventiláciou a s exteriérovými žalúziami na všetky okná usporia energiu pri kúrení aj chladení. A to je len časť z technológií, ktoré sú znakom prémiového bývania v Grand Koliba. K tomu si prirátajte optické rozvody pre vysokorýchlostný internet, TV a telefón v každej izbe. Navyše, máte aj kvalitný, mrazuvzdorný a prakticky bezúdržbový kompozit na terasy. A to, čo je inde nadštandardom, tu máte hneď v cene bytu.
pohodlné parkovanie a pivnica
Dostatok parkovacích miest sa nachádza v suteréne rezidencií, z auta prejdete suchou nohou rovno do bytu. Pri každom parkovacom mieste máte v garážach aj veľkú samostatnú a murovanú pivnicu. Z auta veci uložíte rovno do pivnice alebo ich bezbariérovo prenesiete do výťahu. Počet vonkajších státí bude stačiť aj pre návštevy. A vďaka uzavretému areálu s kontrolovaným vstupom tu zaparkuje len ten, koho do areálu vpustíte.
12966m2
zelených plôch a parku
5min
do centra Bratislavy
70ks
lavičiek a ležadiel
10%
z kúpnej ceny na začiatku

ZA PROJEKTOM STOJA VÝZNAMNÍ A SPOĽAHLIVÍ PARTNERI

Pozrieť partnerov