Novinky

Už teraz môžete získať garážové státie so skladom alebo samostatný sklad len pár krokov od vášho bývania, v projekte GRAND KOLIBA.

Čítaj ďalej

Realizácia ihrísk sa rozbehla

Priaznivé počasie nám dovolilo v skoršom termíne, ako sme plánovali, zahájiť dokončovanie práce na detských ihriskách, workoutovom ihrisku a inštalácii mobiliáriu v parku.
Čítaj ďalej

Vitajte na Frankovskej ulici. Vitajte v GRAND KOLIBA!

Bytové domy GRAND KOLIBA majú vydané a právoplatné povolenie na užívanie, teda sú skolaudované. Budúci vlastníci bytov v bytových domoch A, B, C a D budú môcť čoskoro svoje byty prebrať a nasťahovať sa do nich. Ich novou adresou bude Frankovská 5, 7, 9 a 11 Bratislava – Nové Mesto.
Čítaj ďalej

Záhradné úpravy sú v plnom prúde

Vzhľadom na ideálne ročné obdobie a primerané počasie, na budúcich zelených plochách projektu Grand Koliba sa realizujú záhradné úpravy. Okolie rezidencií sa čoskoro ponorí do zelenej oázy, ktorej dominantou budú stovky rôznorodých listnatých a ihličnatých stromov, okrasných kríkov, záhony okrasných tráv a kvetov, trávnik či živý plot.
Čítaj ďalej

Fitness centrum a kaviareň v GRAND KOLIBA

Nebytový priestor, ktorý sa nachádza hneď pri vstupe do garáže bytového domu “C” už pozná svojho vlastníka. Jeho zámerom je pre obyvateľov Grand Koliba poskytnúť moderne zariadenú prevádzku fitness centra spolu s kaviarňou.
Čítaj ďalej

Oddychová zóna už v realizácii

Bytové domy, inžinierske siete, ostatné technologické stavebné objekty sú vo finálnej etape dokončovacích prác. Jedná sa väčšinou už iba o dolaďovanie deailov alebo odstraňovanie malých nedorobkov zo strany našich dodávateľov.
Čítaj ďalej

Bytové domy sú zaradené do kategórie „A1“

V rámci príprav na kolaudáciu bytových domov sme úspešne prešli Energetickou certifikáciou. Všetky štyri bytové domy tak ako boli v projekte naprojektované boli zaradené, z pohľadu primárnej energie do kategórie A1 – tj. budovy zaradené do kategórie bytový dom s vysokou energetickou hospodárnosťou.
Čítaj ďalej

Odovzdaný byt, a čo ďalej?

Ukončenie výstavby bytových domov sa blíži, kde následne bude prebiehať niekoľko týždňový legislatívny proces smerujúci k podpisu kúpnej zmluvy a odovzdaniu bytu budúcim vlastníkom, a to v stave holobyt.
Čítaj ďalej

Práce na interiéroch prebiehajú

Spolupráca s partnermi projektu pri dokončovaní bytov do štandardu: EKOMA design, ProCeram a Koratex sa posúva do realizačnej fázy. Prvé odovzdané byty do predčasného užívania s cieľom finalizácie interiérov dokazujú záujem našich klientov o služby dokončenia bytu ešte pred kolaudáciou. Prvé práce ProCeramu na kúpeľniach a WC v bytoch sú ukončené a pripravujú sa ďalšie.
Čítaj ďalej

Správa z kontrolného dňa – september/október 2019

Vďaka ideálnemu počasiu sa v priebehu septembra a októbra podarilo na 100 % dokončiť realizáciu kontaktného zatepľovacieho systému aj s finálnou povrchovou úpravou na bytovom dome „D“, a do konca októbra bude hotový aj bytový dom „C“. Bytový dom „A“ je už zateplený a pripravený na povrchovú úpravu. Bytový dom „B“ má už zateplené ustúpené podlažie a po demontáži lešenia na „C“- čku sa toto presúva na „B“. Ak sa počasie v nasledujúcich 5 týždňoch dramaticky nezmení, malo by byť ukončené zateplenie na všetkých bytových domoch.
Čítaj ďalej

V Grand Koliba prebiehajú obhliadky bytov

Proces obhliadok bytov v Grand Koliba sa začal v priebehu mesiaca august 2019, v poradí budov C a D. Pod dozorom tímu Grand Koliba sa majitelia môžu presvedčiť, že interiérové práce v týchto domoch sú ukončené, vrátane rozvodov elektriny, vody, kanalizácie, slaboprúdu, podlahového vykurovania, omietok a podlahových poterov.
Čítaj ďalej

Správa z kontrolného dňa – august 2019

V priebehu augusta sa podarilo na 100 % rozbehnúť zateplenie bytových domov kontaktným zatepľovacím systémom STO od renovovaného dodávateľa STO SE & Co. KGaA, ktorý patrí medzi popredných celosvetových odborníkov a dodávateľov fasádnych zatepľovacích systémov.
Čítaj ďalej

Správa z kontrolného dňa – júl 2019

Developer a stavebník projektu Grand Koliba nepretržite vyvíja úsilie, aby projekt Grand Koliba bol dokončený v čo najkrašom čase a v maximálnej kvalite. Z cieľom lepšej informovanosti sme sa rozhodli, že formou správy z kontrolného dňa budeme priebežne prinášať novinky o realizácii prác.
Čítaj ďalej

Balkóny bytov dostali presklené zábradlia

Práce v bytoch prebiehajú nielen v interiéroch, ale dokončujú sa aj balkóny. K už osadeným veľkoformátovým hliníkovým oknám, ktoré sú väčšinou od podlahy až po strop, pribudli balkónové zábradlia, ktoré vytvorili atraktívne presklené steny.
Čítaj ďalej

Prístupová cesta k rezidenciám je pred dokončením

Realizácia prístupovej cesty k rezidenciám Grand Koliba, spoločne s vybudovanými potrebnými inžinierskymi sieťami, chodníkom a verejným osvetlením, prebieha v spolupráci so skúseným subdodávaľom a je pred dokončením. Kolaudácia komunikácie je plánovaná na apríl 2019.
Čítaj ďalej

Anketa Vyberte si ihrisko má jasného víťaza

Hlasovanie je na konci! Ďakujeme za všetky vaše hlasy získané v ankete Vyberte si ihrisko! Anketa sa tešila vašej pozornosti. Svedčí o tom dlhý zoznam hlasujúcich, ktorí iniciatívu a možnosť výberu štýlu jedného z troch detských ihrísk s nadšením privítali.
Čítaj ďalej

Sme prvý rezidenčný projekt na Slovensku, ktorý ponúka najmodernejší spôsob stropného chladenia a kúrenia s podlahovým kúrením

Myslíme na spotrebu vašich energií! Dajte zbohom energeticky náročnej a hlučnej klimatizácii. Váš byt síce ochladí, no víri prach a spôsobuje nepríjemný prievan, ktoré zapríčiňujú zdravotné problémy. Rozlúčte sa s nevzhľadnými radiátormi, ktoré nielen uberajú z obytného priestoru, no nedokážu miestnosť vykúriť rovnomerne.
Čítaj ďalej

BYŤ PRVÝ SA OPLATÍ!

V projekte Grand Koliba rezidencie sme odštartovali s verejnou ponukou prvých bytov. V rámci predpredaja si už môžete rezervovať byt za uvádzacie ceny:
Čítaj ďalej