Partneri

Za projektom stoja významní a spoľahliví partneri

Developer

Developerom projektu je spoločnosť GRAND KOLIBA, s.r.o., ktorej dvaja spoločníci zúročujú svoje viac ako 20 ročné skúsenosti v oblastiach expanzie, rezidenčných projektov, investičného poradenstva a know how v oblasti developmentu retailových predajní NAY, ale aj developerských aktivít v cestovnom ruchu na Slovensku a v zahraniční. Príkladom je projekt bývania Rezidencie Machnáč, ktorý vyrástol v lukratívnej bratislavskej časti Staré Mesto, či predaj stavebných pozemkov pri Žiline – Krásne hôrky alebo možnosti rekreačného bývania v rámci golfového ihriska v Senici.

 

Technologický partner

Technologickým partnerom projektu je NAY Elektrodom, člen skupiny NAY. Spoločnosť v roku 2016 získala už po 4. krát ocenenie Superbrands Awards, ktoré je garanciou kvality výrobkov a služieb. Spoločnosť NAY sa môže taktiež pýšiť prestížnym ocenením MasterCard Obchodník roka 2015. V súčasnosti má NAY sieť 32 predajní NAY Elektrodom na Slovensku a 18 predajní Electro World v Českej republike.

Finančný partner

Tatra banka je lídrom na slovenskom bankovom trhu v oblasti firemných financií a privátneho bankovníctva. Ako prvá na Slovensku reaguje na moderné technologické trendy a tvorí inovácie bankových produktov a služieb. Vďaka tomu prináša výnimočný osobný a finančný komfort klientom, ktorým záleží na tom, kto a ako sa stará o ich peniaze. Tatra banka vznikla v roku 1990 a počas svojej existencie získala viac ako 120 ocenení od 27 vyhlasovateľov. www.tatrabanka.sk

Projektant

Architektonický ateliér ART-KPP bol založený v roku 2004. V súčasnosti patri k slovenskej špičke a má za sebou viaceré úspešné projekty na Slovensku aj v zahraničí, ako napríklad Apollo Residence, ARTCENTRUM, rodinné domy pre PSA Trnava, Galvániho business centrum II. Bratislava. Ateliér sa zúčastnil prestížneho architektonického ocenenia CEZAR 2011 s projektom Nová Doba.

Výhradný predajca

Maklérska kancelária PonukaByvania.sk vstúpila na trh v roku 2009, v období najväčšej krízy. Dokázala prudko rásť už v čase, keď celý realitný trh padal, a to práve vďaka svojmu inovatívnemu systému práce a dôkladnej znalosti trhu. O.i. je autorom rebrandingu bytového domu Obydick na MANHATTAN a predajnej kampane projektu Rezidencie MACHNÁČ. Jej súčasťou je aj advokátska kancelária a tím odborníkov na marketing rezidenčných nehnuteľností.

Mediálna podpora

Marketingová a PR agentúra MEDIA IN vznikla v roku 1993 ako prvá PR agentúra na Slovensku. Hlavné aktivity agentúry sú zamerané na oblasti: strategické plánovanie, PR, content marketing, online a sociálne médiá, krízový manažment, CSR a filantropia. MEDIA IN zastupuje na Slovensku medzinárodnú sieť PR agentúr Cohn & Wolfe, ktorá pôsobí v 63 krajinách sveta.