Novinky

Sme prvý rezidenčný projekt na Slovensku, ktorý ponúka najmodernejší spôsob stropného chladenia a kúrenia s podlahovým kúrením

Myslíme na spotrebu vašich energií! Dajte zbohom energeticky náročnej a hlučnej klimatizácii. Váš byt síce ochladí, no víri prach a spôsobuje nepríjemný prievan, ktoré zapríčiňujú zdravotné problémy. Rozlúčte sa s nevzhľadnými radiátormi, ktoré nielen uberajú z obytného priestoru, no nedokážu miestnosť vykúriť rovnomerne.

Sme prvý rezidenčný projekt na Slovensku, ktorý ponúka najmodernejší spôsob stropného chladenia a kúrenia s podlahovým kúrením
 
V rezidenciách GRAND KOLIBA využívame spojenie stropného kúrenia a chladenia v kombinácii s podlahovým kúrením, s využitím aj tepelných čerpadiel.
  • Priamo v stropných štrukturálnych betónových doskách sú rozvody vody, ktorá miestnosť od stropu rovnomerne vyhrieva alebo ochladzuje.
  • Stropný chladiaci systém nespôsobuje prievan, nevytvára hluk, nevyžaduje údržbu a umožňuje si nastaviť v miestnosti individuálnu požadovanú teplotu.
  • V lete je byt rovnomerne vychladený, v zime poskytne tepelný komfort kdekoľvek v miestnosti sa nachádzate.
    Tomu hovoríme zdravé, ekonomicky a energeticky úsporné riešenie!
Systém stropného kúrenia a chladenia s podlahovým kúrením využíva aj tepelné čerpadlá, ktoré sú čoraz obľúbenejšie najmä pre svoje minimálne prevádzkové náklady a priaznivý ekologický dopad.

« Všetky novinky