Novinky

Odovzdaný byt, a čo ďalej?

Ukončenie výstavby bytových domov sa blíži, kde následne bude prebiehať niekoľko týždňový legislatívny proces smerujúci k podpisu kúpnej zmluvy a odovzdaniu bytu budúcim vlastníkom, a to v stave holobyt.

Odovzdaný byt, a čo ďalej?

Vzhľadom na aktuálnu situáciu, kedy mnohé domy nábytku, predajcovia, výrobcovia alebo realizátori interiérov, nielen zo Slovenska, Čiech alebo Talianska, prerušili výrobu alebo svoju činnosť, je najvyšší čas premýšľať nad dokončením bytu do štandardu. Návrh interiéru, objednanie potrebných materiálov, doprava a samotná realizácia môžu trvať aj niekoľko mesiacov. 

 

odovzdany-byt-co-dalej-GK1

 

Ako inšpiráciu vám predstavujeme niekoľko vizualizácii realizácii interiérov bytov klientov GRAND KOLIBA, ktorí využili služby našich partnerov Ekoma design, Koratex a ProCeram, kde tieto interiéry už naberajú na realite, prebieha ich výroba alebo čakajú na inštaláciu do bytov, alebo dokonca sa v bytoch už práce realizujú. Ak ste doposiaľ nevyužili nastavenú spoluprácu projektu GRAND KOLIBA s uvedenými partnermi, ktorí majú možnosť realizovať štandard bytu ešte pred kolaudáciou a odovzdaním bytu budúcemu vlastníkovi, tak ich vyskúšajte teraz a dohodnite si stretnutie v New Living Centre na Rožňavskej 4, kde  pri dodržiavaní všetkých aktuálnych hygienických pravidiel a obmedzení je možné interiér vášho bytu navrhnúť a následne na stavbe využiť výrobné a realizačné kapacity ProCeramu, Koratexu alebo Ekoma design a tak váš byt dokončiť ešte pred odovzdaním, a to bez starostí s vyhľadávaním výrobcov a remeselníkov.


« Všetky novinky