Novinky

Už dnes si môžete v New Living Centre objednať zariadenie do bytu

Už dnes si môžete v New Living Centre objednať zariadenie do bytu, tak aby ste všetko stihli do dokončenia stavby a kolaudácie. Realizácie interiérov v bytoch už môžu začať.

Už dnes si môžete v New Living Centre objednať zariadenie do bytu

Niektorí klienti, ktorí si vybrali dokončenie bytu s našimi partnermi z New Living Centra už majú za sebou proces návrhov vizualizácií pre jednotlivé časti bytov. Premena vizualizácií bytov do svojej výslednej podoby vyžaduje nielen prácu interiérových dizajnérov, ale hlavne potrebu objednania   nábytku, sanity, dlažieb a obkladov, parkiet alebo kuchýň, kde dodacie doby nie sú krátke.

  new-living-centre-2

V New Living Centre si môžete zariadenie do bytu objednať už teraz! Spojením renomovaných partnerov Ekoma Design, Koratex a ProCeram nachádzajúcich sa v New Living Centre Bratislava máte vytvorené miesto, kde vám budú k dispozícii skúsení odborníci.

new-living-centre-3

Výhoda osobného poradenstva Na jednom mieste, pod jednou strechou sú v New Living Centre na Rožňavskej ulici v Bratislave k dispozícii špecialisti nábytku, kúpeľňového či kuchynského štúdia, parkiet a dverí. Vybrať si môžete zo širokej ponuky kvalitných materiálov, farieb, vzorov či dizajnových štýlov.

Objednajte si tovar už dnes, aby sa realizácia interiéru do vášho bytu mohla začať už na jeseň tohto roka, kde prvé realizácie v bytovom dome „D“ už začínajú.


« Všetky novinky